Popeye

Superblij met Popeye!

Popeye is nu sinds begin mei 2021 bij ons, en het is een schat.Hij is lief, makkelijk, trouw en gedraagt zich voorbeeldig.Goed opgevangen door gastgezin ( Myriam ) , die ook helemaal gek van hem was. En toen mocht hij bij ons. In de auto lag hij al dicht tegen het vrouwtje aan, in diepe slaap, en hij voelde dat het goed was. Van de straat in Corfu, naar een heerlijk mandje in een mooie chalet op een recreatiepark. Wat een rijkdom. 

Popeye heeft Leishmania maar deze is goed onder controle, zolang hij netjes elke ochtend zijn pilletje neemt. Hij kan goed met ander honden,  en alle kinderen , en hij is verknocht aan zijn vrouwtje. Lekker kroelen, bij vrouwtje op bed slapen en lange wandelingen maken in het grote bos, naast de chalet. Heerlijk buiten in het zonnetje liggen, de koning te rijk

We zijn superblij met Popeye en hij met ons, dat zie en voel je aan alles. Enige drama is dat hij er niet zo van houdt dat zijn nageltjes geknipt worden door de dierenarts. Dat hebben we geweten, het heel dorp kon horen dat zijn nagels geknipt werden. Wat een dramaqueen, hahaha. Maar al met al, een perfecte match aan beide kanten, hoop hem nog lang onder ons te hebben, zodat hij nog maar lang mag genieten van zijn gouden mandje. Dank aan Wereldhonden en hun hulp, deze was echt perfect en professioneel, en ze zijn super begaan met de honden, ook na de adoptie. Zo blij dat we een hondje via hun hebben mogen aanschaffen.

Groet vanuit Voorthuizen, van ons en Popeye. Dennis en Ans Hoefste