Het verhaal van Avra:
Op veel Griekse eilanden, zoals ook op Lefkas, is het zwerfhonden probleem groot, met name puppy dumping, met of zonder moeder. Gelukkig zijn er altijd zeer bevlogen dierenliefhebbers die zich dagelijks inzetten voor de arme dieren. Sinds ruim vijftien jaar biedt ‘Little Friends Lefkas’ hulp aan dieren in nood.
Cooper werd, met zijn zusje Bailey, gevonden in een afgelegen gebied, helemaal alleen! In het begin was hij wat bang, logisch natuurlijk, maar nu is het een pup die steeds meer vertrouwen krijgt en sociaal is naar de wereld om hem heen. Hij speelt erg leuk met de andere puppies. En hij nu in zeer goede gezondheid. Ook Bailey is nog te adopteren.
Lieve, sociale Cooper met zijn geweldige heerlijke zachte vacht is ontzettend bereidwillig om alles te leren wat er te leren valt, samen met zijn eigen liefdevolle en zorgzame familie. Hij heeft een lief en knap koppie
Hij is dol op lekker knuffelen en blij en vrolijk als hij oudere kinderen (en volwassenen) ziet. Cooper kijkt niet op of om naar katten en is dus totaal niet in hen geïnteresseerd.
In het begin was Cooper wat bang, logisch natuurlijk, maar nu is het een pup die in het begin een beetje verlegen kan zijn, als hij nieuwe mensen ontmoet. Hij ontdooit snel en vindt het dan heerlijk om lekker samen te knuffelen. Hij heeft vertrouwen in mensen en is sociaal naar de wereld om hem heen.
Hij is gek op uit wandelen gaan, op water, en ook lekker spelen met de andere honden vindt hij superleuk. Hij is geweldig met oudere kinderen en helemaal prima met katten. Cooper weet nog niet veel van een leven buiten de opvang en zal dus alles nog moeten leren.
Voor Cooper zoeken we een liefdevol thuis met een fijne tuin, veilig omheind, zodat hij heerlijk kan spelen en buiten kan zijn. En waar hij zich voor altijd thuis en veilig voelt. Hij houdt ook ontzettend van uit wandelen gaan dus dat is zeker een voorwaarde om de juiste match voor Cooper te zijn.
Hij zal natuurlijk hier in Nederland nog wel aan alle nieuwe dingen moeten wennen. Zo zijn de geluiden van druk verkeer van (vracht)auto’s, fatbikes nieuw, net als de deurbel, televisie of bijvoorbeeld een slaande klok.
De ontdekkingsreis in ons land vraagt natuurlijk tijd en geduld van de adoptant.
Zijn geschatte geboortedatum is 5 november 2025, zijn gewicht is nu (27.5.2026) 18 kilo en zijn schouderhoogte is circa 49 centimeter. We denken dat hij 20 a 22 kilo zal gaan wegen. Dit is natuurlijk een schatting want de ouders zijn onbekend.